Busy z Kielc do Niemiec

Busy Embus poruszają się po wielu trasach krajowych, jak i międzynarodowych. Jednak niezależnie od czasu trwania i celu podróży zawsze priorytetem pozostaje dla nas bezpieczeństwo naszych pasażerów. Stąd też wszystkie nasze pojazdy są samochodami nowoczesnymi, systematycznie serwisowanymi w autoryzowanych stacjach diagnostycznych.

 

Co więcej, również nasza kadra to doświadczeni, ale wciąż jeszcze młodzi kierowcy, którzy doskonale znają pokonywane trasy (np. Kielce – Niemcy) i są przygotowani na wszelkie ewentualności. W przypadku międzynarodowych, dłuższych przejazdów w aucie zawsze znajduje się przynajmniej dwóch kierowców: prowadzący i zmiennik. W przypadku jakichkolwiek niedogodności związanych na przykład z przebudowami dróg, wzmożonym natężeniem ruchu, korkami, wypadkami, utrudnieniami – nasi kierowcy dzięki znajomości terenu i systemowi nawigacji satelitarnej są w stanie wyznaczyć trasę alternatywną, dzięki czemu unika się niepotrzebnych przestojów i opóźnień. W ten sposób skracają czas podróży do minimum.

 

Wiadomo, że busy kursujące na trasie Kielce – Niemcy nie są w stanie pokonać drogi w ciągu godziny czy dwóch. Dlatego szczególną wagę przykładamy do komfortu i wygody. Standardem są u nas rozkładane, szerokie fotele, nowoczesne, czyste i zadbane wnętrza pojazdów. W letnie dni dzięki klimatyzacji panuje w nich przyjemny chłód, zaś zimową porą za sprawą dodatkowego ogrzewania (Webasto) – miłe ciepło. Czas podróży nie dłuży dzięki rozrywce, jaką zapewniają filmu wyświetlane na DVD.

 

Usługi realizujemy w systemie door to door, co oznacza, że nasze busy Kielce – Niemcy dojeżdżają bezpośrednio pod wskazany przez Państwa adres.

Trasa z Kielc do Niemiec