Busy na trasie Monachium Polska

Kraj naszych zachodnich sąsiadów cieszy się niezmiennie ogromnym zainteresowaniem Polaków. Do Niemiec jeździmy chętnie nie tylko w celach typowo turystycznych (na urlopy, wakacje lub ferie), ale również zarobkowych. Jest to bowiem państwo, które otwiera szerokie możliwości, jeśli chodzi o atrakcyjną (pod względem wynagrodzenia i rozwoju zawodowego) pracę. Część naszych rodaków decyduje się na osiedlenie się tam na stałe. Wielu, którzy raz odwiedzili Republikę Federalną, chętnie do niej wraca. Właśnie z uwagi na zainteresowanie podróżami w tamtym kierunku postanowiliśmy uruchomić połączenia na trasie Polska – Niemcy - Polska (w tym busy Monachium - Polska).

Tym, co wyróżnia nas na tle innych przewoźników kursujących za zachodnią granicę, są niewątpliwie konkurencyjne ceny. Stawki za przejazdy w naszej firmie są też bezsprzecznie bardziej atrakcyjne niż w przypadku transportu lotniczego. Dlatego właśnie nasza oferta cieszy się tak dużym zainteresowaniem ze strony coraz to nowych pasażerów. Zawsze staramy się dowieźć Państwa do celu szybko, tanio, wygodnie, a przede wszystkim – bezpiecznie.

Warto nadmienić, że poza przewozem osób oferujemy również transport towarów. Paczki nadawane pocztą zazwyczaj docierają do nadawcy dopiero po kilku dniach. Co więcej, są niejednokrotnie narażone na uszkodzenie lub zniszczenie, gdyż przy masowym przesyle nikt nie troszczy się o poszczególne pakunki, nie traktuje pojedynczych zleceń indywidualnie. U nas jest inaczej, paczki nadawane z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski (np. busami kursującymi na trasie Monachium – Polska) przewożone są z należytą ostrożnością. Za każdy powierzony nam towar bierzemy pełną odpowiedzialność.

Nasze trasy