Busy z Częstochowy do Niemiec

Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom pasażerów zainteresowanych przewozami międzynarodowymi, przedstawiamy naszą ofertę transportową. Busy Embus kursujące na trasie Częstochowa – Niemcy umożliwiają bezpieczne i szybkie przemieszczanie się za zachodnią granicę. Niezależnie czy jedziesz do pracy, czy w odwiedziny do rodziny, znajomych albo na wycieczkę turystyczną – z nami dotrzesz pewnie do celu.

Doskonale wyszkolona kadra zawodowych kierowców świetnie zna topografię miejsc, do których jeździ. Realne wsparcie w tym zakresie gwarantują też nowoczesne technologie, takie jak najwyższej jakości systemy nawigacji satelitarnej, w które zaopatrzone są nasze busy poruszające się na trasie Częstochowa – Niemcy.

Dla pełnego komfortu naszych pasażerów udostępniamy busy (Częstochowa – Niemcy) o różnej wielkości. Wszystkie nasze auta wyposażone są w wygodne rozkładane fotele, klimatyzację, dodatkowe ogrzewanie, system audio, urządzenia DVD. Ponadto usługi realizujemy w systemie door to door, co oznacza, że nie musicie się Państwo martwić dojazdami na określone przystanki albo do miejsca docelowego w nieznanym mieście. Pasażerów zabieramy w podróż ze wskazanego przez nich punktu i dowozimy pod wyznaczony adres – niezależnie w Polsce, czy w Niemczech.

Firma dysponuje wszelkimi niezbędnymi certyfikatami, pozwoleniami i licencjami na przewóz osób. Nasi kierowcy regularnie przechodzą wymagane szkolenia i badania. Również jakość i stan pojazdów są regularnie kontrolowane w czasie szczegółowych testów diagnostycznych. Dlatego wybierając nasze busy Częstochowa – Niemcy, macie pewność, że podróż będzie bezpieczna.

Trasa