Polacy bardzo często podróżują do kraju naszych zachodnich sąsiadów, nie dziwi więc fakt, że coraz więcej firm oferuje swoje usługi w zakresie przewozu osób w tym kierunku. Zapotrzebowanie wynika nie tylko z bliskości Niemiec. Spowodowane jest to również dość liczną grupą żyjącej tam od dawna Polonii.

W firmie Embus od lat zajmujemy się międzynarodowym przewozem osób (między innymi na trasie Nisko – Niemcy), dlatego znamy się na specyfice tej branży i jesteśmy w stanie zaoferować najwyższą jakość obsługi w tym zakresie. Zdajemy sobie sprawę, że transport ludzi to wyjątkowo odpowiedzialne, a zarazem niełatwe zajęcie, dlatego kadrę kierowców dobieramy bardzo starannie, dokładnie sprawdzając zarówno referencje, kwalifikacje, jak i umiejętności.

Jako przewoźnicy z dużym doświadczeniem wiemy, że każdemu z naszych klientów zależy na jak najkrótszym czasie podróży, sprawnym i szybkim dotarciu do miejsca docelowego. Stąd też staramy się tak układać trasę przejazdu, by wyeliminować wszelkie utrudnienia, opóźnienia, przestoje. Zawsze mamy na uwadze komfort podróży, jednak bezwzględnie najważniejszą rzeczą za każdym razem, gdy wyruszamy w drogę, pozostaje dla nas bezpieczeństwo.

Przed wyjazdem nasze busy (między innymi te kursujące na trasie Nisko-Niemcy) są dokładnie sprawdzane przez zespół mechaników, którzy skrupulatnie oceniają sprawność pojazdów. Oczywiście poza takimi rutynowymi kontrolami, nasze samochody poddajemy regularnym przeglądom okresowym w autoryzowanych stacjach diagnostycznych.