Busy na trasie Polska Norymberga i Stuttgart

Znajdujące się w Niemczech miasto Norymberga stanowi cel wyjazdów wielu osób. Część z nich wybiera transport samochodem, a część rezygnuje z samodzielnej wyprawy i wybiera ofertę tanich przejazdów busem. Chcąc sprostać potrzebom naszych klientów, otworzyliśmy dwa nowe kierunki za zachodnią granicę i oferujemy przejazdy busem z Polski do Norymbergi oraz do Stuttgart. Oba miasta znajdują się w południowym rejonie Niemiec.

Wyjazd na mecz, konferencję, koncert, w odwiedziny do bliskich lub w celach zarobkowych? Podróż z firmą Embus do Norymbergi i Stuttgart oznacza duży komfort i wygodę bez względu na cel podróży. Samochody z naszej floty wyposażone są w rozkładane fotele, dodatkowe ogrzewanie, klimatyzację oraz odtwarzacze DVD, co w dużym stopniu umila podróż. Doświadczona i wykwalifikowana kadra kierowców zawodowych zapewnia bezpieczny oraz bezproblemowy przejazd do Norymbergi i Stuttgart. Z kolei sprawdzanie stanu technicznego przed każdym wyjazdem i przygotowanie kierowców do trasy pozwala uniknąć niemiłych niespodzianek w postaci niepotrzebnych przystanków i niewygodnych przysiadek spowodowanych zaniedbaniem firmy.

Dużym atutem podróżowania z naszą firmą są atrakcyjne ceny. Konkurencyjne stawki połączone z wysoką jakością usług sprawiają, że przejazdy zarówno na trasach krajowych, jak i zagranicznych, cieszą się bardzo dużym powodzeniem wśród naszych klientów. Proponujemy przejazd do Monachium, Uml, Manheim oraz Bawarii. Z Embus można wykonać kurs na trasie Częstochowa-Niemcy, Kielce-Niemcy, Tarnobrzeg-Niemcy oraz Nisko-Niemcy.

Przejazdy z firmą Embus z Polski do Norymbergi oraz Stuttgart (również na innych trasach) oznaczają bezstresową, bezpieczną i komfortową podróż. Pasażerowie docierają na miejsce dokładnie o określonej wcześniej porze. Naszej firmie można powierzyć także transport przesyłek. Zachęcamy do telefonicznej rezerwacji biletów.

 

Trasa Lublin- Ravensburg


Nasze pozostałe trasy